Przejdź do treści

Automatyka do bram

Automatyczne sterowanie bramą jest możliwe wtedy, gdy w bramie zainstalowany zostanie napęd. Napędy do bram wjazdowych nie tylko ułatwiają, ale też usprawniają wjazd na teren posesji. Najbardziej można docenić to wtedy, kiedy pogoda jest niesprzyjająca i w czasie ulewy bądź intensywnych opadów śniegu możemy otworzyć bramę bez wychodzenia
z samochodu. Napędy umożliwiające automatyczne otwieranie bramy można zamontować zarówno w bramach nowoczesnych, jak i tradycyjnych. W TK EL Automatics odpowiednio dobierzemy napęd dla Twojej bramy, korzystając tylko z najlepszych i sprawdzonych rozwiązań.

Zajmujemy się automatyką bram i szlabanów

Standardowy zestaw do otwierania bramy składa się z: siłowników, sterownika z odbiorem radiowym, anteny, pilota, lampy ostrzegawczej, wyłącznika na klucz, fotokomórek oraz zderzaków. Bramy automatyczne stosuje się zwykle w: tradycyjnych bramach wahadłowych, w bramach garażowych oraz w bramach przesuwnych. Automatyka bramowa to dziedzina przeżywająca progres. Innowacyjne napędy i akcesoria sprawiają, że rzeczywiście wiele osób decyduje się na montaż zestawu z napędem na własnej posesji.

Montujemy napędy firmy

skontaktuj się z nami