Przejdź do treści
Systemy inteligentnych domów

Systemy inteligentnych domów

Systemy inteligentnych domów to przede wszystkim FIBARO, gdyż to prawdopodobnie najbardziej zaawansowany wśród systemów smart home.

A inteligentny dom to nic innego jak zbiór czujników, sensorów i modułów sterowanych aplikacją,  obsługującą inteligentne zarządzanie światłem, ogrzewaniem czy wentylacją. System ten również może sterować urządzeniami audio/video.

FIBARO to kompletne i wydajne rozwiązanie do monitorowania i zarządzania Twoim domem.
Zaleta tego systemu to bez wątpienia bezinwazyjna instalacja. Godne uwagi jest to, że już nie musisz kłaść setek metrów czy kilometrów kabli. Dodatkowo nasze zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik, np.: światła, czy rolety, itd. i działają w każdej instalacji.

Systemy inteligentnych domów - główne cechy

Bezprzewodowy

Sterowanie głosowe

Oszczędzający energię

Natychmiast gotowy do działania

Jesteś zainteresowany?

Wiele możliwości, wiele rozwiązań...

Smart home

Scentralizuj wszystkie swoje zmotoryzowane urządzenia za pomocą naszej aplikacji mobilnej TaHoma® i kontroluj wszystkie urządzenia z domu lub zdalnie, w dodatku jednym kliknięciem na smartfonie.

Asystent głosowy

Kontroluj swój dom, używając tylko głosu, ponieważ TaHoma® jest kompatybilna ze wszystkimi inteligentnymi głośnikami!

Sterowanie wielopoziomowe

Zdalne sterowanie i przełącznik naścienny do sterowania jednym lub większą liczbą urządzeń w tym samym pomieszczeniu lub sterowanie grupowe umożliwiające scentralizowanie wszystkich urządzeń.

Czujnik pogody i temperatury

Dzięki naszej gamie inteligentnych czujników automatyczna ochrona wnętrza przed upałem latem i chłodem zimą jest bardzo prosta. Zajmą się wszystkim, gdy jesteś poza domem.

Możesz również skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy

elektryk szamotuły